Home

Concurrenten Herinnering Verenigde Staten van Amerika veiling zilver bestek Rimpelingen gans Bij zonsopgang

Bestekset Kopen in Online Veiling

Een bestek voor twaalf personen van 800‰ zilver, bestaande uit grote en  kleine vorken, grote en kleine lepels en koffielepels. Eén koffielepel  manco. Belgische keuren van Raymond Ruys. – Jordaens N.V. Veilinghuis

Veilinghuis-Online - kavel-details Verzilverd bestek

≥ Online Veiling: Verzilverd bestek Gero, Georg Nilsson — Keuken | Bestek —  Marktplaats

48 delig zilveren bestek, 800 gehalte. Lengte mes: 21 cm. Lengte vork: 18  cm. Lengte lepel: 21 cm. Lengte koffielepel: 14 cm. Totaal gewicht: 2155  gram.

Lot varia bestek van massief zilver. – Jordaens N.V. Veilinghuis

≥ Online Veiling: Verzilverd bestek Gero, Keltum — Keuken | Bestek —  Marktplaats

Debaveye
Debaveye

Veilinghuis-Online - kavel-details Zilveren bestek

Wolfers Frères Brussel, een 166-delig zilver bestek, gemerkt A800. 7041g.  (W: 9 x H: 34 cm) | Flanders Auctions

Kavel #355 - (77) Delige bestek cassette Keltum verzilverd. - GWK Veilingen

Online Catalogus | Twents Veilinghuis

Botterweg Auctions Amsterdam > Verzilverd bestek "Lotus" (114 dlg), ontwerp  Bjørn Wiinblad 1964, uitvoering Rosenthal / Duitsland

Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

Sold at Auction: Verzilverd bestek Christofle in schrijn : 12 lepels, 12  vorken, 12 dessertlepels en soeplepel, jaren' 40

Zilveren bestek 6-persoons + serveerbestek, model Hollands glad, 48-delig  in originele cassette - .835 zilver - Van Kempen & Begeer - Nederland -  1965-1986 - Veilingagenda

② Bestek (76) - .830 zilver - TH marthins - Noorwegen - Begin — Antiek |  Zilver en Goud — 2dehands

Een collectie zilver bestek en gobelets, o.a. Delheid, 18de eeuw.  Bijgevoegd 2 verzilverde lepels. Brutogewicht, 1,130kg. | Flanders Auctions

Zilveren bestek - Goudwisselkantoor